Молдова відкриє кордони для українців зі свідоцтвами про вакцинацію від COVID-19

Молдова відкриє кордони для українців з національними свідоцтвами про вакцинацію від коронавірусної хвороби.

Як повідомили в Міністерстві закордонних справ, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та в.о. прем’єр-міністра, міністра закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Аурелій Чокой домовилися про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 під час зустрічі в Києві 17 травня.

Зокрема, сьогодні, 10 червня, молдовське зовнішньополітичне відомство підтвердило офіційною нотою, що Молдова визнаватиме свідоцтво про вакцинацію, яке отримують українські громадяни після щеплення від COVID-19.

“Відтепер наші громадяни, які отримали свідоцтво про повну вакцинацію, зможуть вільно подорожувати до Молдови. Це вже друга держава, з якою ми уклали таку угоду. Працюємо над тим, аби перелік відкритих для українців країн дедалі збільшувався”, – повідомив Кулеба.

Україна також визнаватиме свідоцтво про вакцинацію від COVID-19, який видається в Молдові. Підставою для визнання нашою державою молдовських свідоцтв є постанова Кабінету міністрів України № 583 від 2 червня.

Також сказано, що з правилами в’їзду на територію Молдови, зокрема для українців без свідоцтва про повну вакцинацію, можна ознайомитися на сайті МЗС України.