В Україні заборонили провакаційний білоруський телеканал

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вилучила телеканал «Білорусь 24» з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні.

Про це повідомляється на сайті регулятора.

Як зазначається, підставою для вилучення каналу із переліку стало розміщення в його ефірі аудіовізуальних творів, заборонених для демонстрування на території України, та фільмів за участю акторів, внесених в Україні до переліку осіб, які загрожують національній безпеці.

Під час моніторингу програмного наповнення каналу у період із 19 по 22 травня 2021 року було виявлено трансляцію передач «Понять и обезвредить» за участі Олега Газманова; «Последний день» за участі ведучого Бориса Щербакова та «Славянский базар. Союзное государство приглашает. Песнярам – 50. Выпуск 1» за участі Ольги Кормухіної.

Крім того, в ефірі каналу показали передачу «Панорама». В сюжеті за 21 травня під назвою «Украинский след в попытке госпереворота в Беларуси» звучали висловлювання зневаги на адресу батальйону Нацгвардії «Донбас». Його назвали «карательним батальоном».

В іншому сюжеті за 22 травня під назвою «Зеленский отказал русским в праве считаться коренным народом» поширювалася недостовірна інформація, яка дезінформує аудиторію.