У липні Україна і США можуть підписати низку безпекових документів- ОП

Під час запланованого візиту президента Володимира Зеленського до Вашингтона у липні Україна і США можуть підписати низку безпекових документів.

Про це у інтерв’ю “Європейській правді” розповів заступник глави Офісу президента Андрій Сибіга, який опікується питаннями зовнішньої політики.

“Сьогодні  відбулося установче засідання робочої групи для належної підготовки візиту президента України до США. Ми обговорили низку угод, які є на порядку денному та мають бути підписані під час цього візиту. І частина цих угод стосується політико-безпекового блоку”, – сказав він.

Він відмовився уточнювати очікуваний зміст угод, пояснивши, що переговори тривають.

“Документи в політико-безпековому блоці і у військово-технічному співробітництві є на порядку денному. Але давайте ми це залишимо для двосторонніх переговорів та фіналізації відповідних домовленостей”, – зазначив заступник глави ОП.

За його словами, візит Зеленського до Білого дому має чітке спрямування результативності – “від політико-безпекового до економіки, до співробітництва у сфері екології і щодо всіх інших питань нашого двостороннього порядку денного”.

“Ми ставимо амбітні цілі. Ми дуже сподіваємося, що попри стислі терміни підготовки візиту – а це кінець липня – всі необхідні підготовчі заходи будуть здійснені на належному рівні”, – додав Сибіга.