З Ізраїля відновилися авіарейси в Україну

Уряд Ізраїлю схвалив продовження чинних наразі правил виїзду з країни до 27 червня на тлі пандемії коронавірусу.

При цьому вирішено з 15 червня виключити Україну, Ефіопію і Туреччину зі списку країн, в які заборонено виліт з Ізраїлю, повідомляє Newsru.co.il в п’ятницю, 11 червня.

Зазначено, що Росія поки в цьому списку залишиться, оскільки там погіршується епідеміологічна ситуація в останні дні.

Крім того, вирішено продовжити термін дії основних положень авіаційних правил до 30 червня, але скасувати заборону на прохід в пасажирський термінал супроводжуючих. Буде скасовано і вимогу до авіаперевізників щодо мінімальної кількості стійок при реєстрації на рейс (введеної для забезпечення соціальної дистанції між пасажирами). Ці зміни набудуть чинності з 14 червня.

Наразі “країнами підвищеного ризику” влада Ізраїлю визначає дев’ять держав: Ефіопія, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика, Туреччина, Аргентина, Україна і Росія. Виїзд в ці країни заборонений для громадян Ізраїлю – крім виняткових гуманітарних випадків і для громадян, які постійно проживають в цих країнах.

Нагадаємо, з початку червня в Ізраїлі скасовані всі карантинні обмеження, крім носіння масок в приміщеннях. За п’ять місяців вакцинної кампанії щеплення отримали 55% громадян, або понад 5 млн осіб.