Ілон Маск продає свій останній будинок

Один із найбагатших людей світу, засновник SpaceX й Tesla Ілон Маск оголосив, що продає свій останній будинок. У Twitter він написав, що “вирішив продати свій останній будинок” і додав, що у цьому “особливому місці” має жити велика родина.

Минулого тижня один із користувачів мікроблогу запитав Маска, чи він вирішив “продати більшість майна”, як він обіцяв, аби зменшити кількість речей у житті й сфокусуватись на Марсі й тому, щоб зробити людство “міжпланетним”, пише Голос Америки.

У відповідь мільярдер написав: “Так, продав усі свої будинки, окрім одного у районі Сан-Франциско, яку здають під події. Працюю над відновлювальною енергетикою на Землі із ​Tesla і захистом усвідомленого майбутнього, роблячи життя міжпланетним”.

Торік у травні він пообіцяв: “Я продаю більшість фізичного майна. Не матиму будинку”. Після того на сайті із продажу нерухомості Zillow з’являлись оголошення про продаж принаймні семи будинків, що належали Маску.​

У грудні Маск, статки якого оцінюють у майже 155 мільярдів доларів, повідомив, що переїхав із Каліфорнії до Техасу, де, ймовірно, орендує житло. Деякі потужності SpaceX, зокрема, стартовий майданчик для запуску ракет, також знаходиться на півдні Техасу.

Деякі критики, пише yahoo! news, можуть звинуватити Маска у стилі життя, який можуть собі дозволити лише найбагатші. Адже для звичайних американців, які можуть зробити перший іпотечний платіж, у довгостроковій перспективі купівля будинку зазвичай обходиться дешевше, ніж винаймання житла.