Зеленський: розпускати ВР немає сенсу

Наразі немає сенсу розпускати Верховну Раду, вважає президент Володимир Зеленський. Про це він сказав в ході форуму Україна 30 у вівторок, 15 червня.

“Я вважаю, що сьогодні Україні потрібна стабільність, тому і закони є такі – деолігархічні або закон про референдум, коли можна спокійно вирішувати питання. Тому є і закон про зняття недоторканності і закон про імпічмент. Все повинно регулюватися на законодавчому рівні… Я вважаю, що розпускати сьогодні Верховну Раду немає сенсу з точки зору стабільності”, – сказав президент.

Зеленський заявив, що “упевнений в партії Слуга народу, яка повинна підтримати законопроект”.

“Є ще і кілька демократичних партій, як вони себе називають. Я думаю, що вони теж повинні підтримати цю ініціативу, незважаючи на те, що це була моя ініціатива, а не їхня. Хоча нехай в майбутньому і скажуть, що це була спільна ініціатива. Зараз головне – пройти цей процес. Це цивілізований вихід з-під впливу олігархів – для держави, бізнесу, окремих чиновників і для олігархів”, – говорить президент.

“У випадку, якщо так трапиться, що парламентарії захочуть перетворитися із законодавців на бізнесменів, то президент буде очікувати підтримки в суспільстві… Тоді у мене буде “план Б”, – заявив Зеленський.

Також він нагадав, що закон про деолігархізацію – це тільки перший крок. “Далі буде ще кілька законодавчих ініціатив. Вони будуть легшими. Треба буде пройти перший, такий самий складний етап”, – зазначив він.