Сейм Польщі проведе секретне засідання щодо «російських хакерських атак»

На Польщу здійснили “безпрецедентну” кібератаку. Прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький скликає закрите засідання парламенту.

Офіційний представник уряду республіки Петр Мюллер заявив, що атака носить широкий характер.

“Останнім часом ми стали об’єктом безпрецедентної кібернетичної атаки, спрямованої на Польщу, на польські установи, на окремих користувачів електронної пошти”, – зазначив Мюллер.

Також стало відомо, що сейм Польщі проведе таємне засідання, на якому буде заслухано інформацію уряду про недавні російських хакерських атаках на інтернет-акаунти високопоставлених чиновників Польщі.

Зазначимо, відповідальний за реалізацію Національної програми вакцинації Міхал Дворчик заявив, що піддався атаці хакерів. Були зламані електронна пошта і сторінки в соціальних мережах, що належать йому і його дружині.

У заяві політик припустив, що до атаки мають відношення російські хакери, так як інформація була опублікована в російській соціальній мережі Telegram.

Раніше повідомлялося, що країни НАТО на саміті в Брюсселі підпишуть домовленість про допомогу один одному в разі проведення кібератак проти них.

11 червня Великобританія звинуватила Росію в кібератаках і закликала «Велику сімку» одноголосно виступити проти подібних дій. З такою заявою виступив глава британського МЗС Домінік Рааб. Він підкреслив, що кібератаки суперечать нормам міжнародного права.