Італія розгромила Швейцарію і першою вийшла в плей-офф Євро-2020

У матчі другого туру групового етапу Євро-2020 збірна Італії в Римі розгромила команду Швейцарії з рахунком 3:0.

Автором дубля у італійців став Мануель Локателлі, який відзначився на 26-й і 52-й хвилинах, а ще один м’яч на 89-й хвилині забив Чіро Іммобіле.

Головний арбітр матчу на 19-й хвилині скасував гол італійця Джорджо К’єлліні, який в подальшому покинув поле через травму.

Збірна Італії, вигравши обидва матчі на груповому етапі з однаковим рахунком, стала першою командою, яка завоювала путівку в плей-офф чемпіонату Європи. Італійці, які набрали 6 очок, гарантували собі як мінімум друге місце в групі A. У збірної Уельсу 4 очка, у Швейцарії – 1, у Туреччині – 0.

У заключному турі групового етапу Італії 20 червня зіграє з Уельсом в Римі, в цей же день Швейцарія і Туреччина зустрінуться в Баку.