Шевченко: дякую фанатам за підтримку, вона нам дуже допомагає

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко підвів підсумки переможного матчу другого туру чемпіонату Європи проти Північної Македонії (2:1).

Немає опису.

“Така емоційна гра вийшла, хотілося, щоб матч скоріше закінчився. У принципі, команда зіграла два хороших тайми, десь була якась нервозність.

У нас було достатньо моментів, щоб довести гру і закрити її. Коли не забиваєш моменти, пенальті, хлопці все-таки втратили впевненість, але довели матч до кінця дуже впевнено”, – сказав Шевченко в коментарі телеканалу Футбол 1.
Також фахівець висловився про гру Руслана Малиновського на лівому фланзі.

“Ми використвали зв’язку Малиновського і Шапаренка, під час перебудування вони мінялися із Зінченком. Руслан грав на цій позиції в Аталанті, він її знає добре. І у нас були хороші підключення Миколенка.

Ми збалансували трохи два фланги, і гра в атаці у нас вийшла добре. В кінці була нервозність, де ми могли за рахунок передач трохи краще зіграти виходи, але нервозність зіграла роль”, – додав тренер.

Крім того, Шевченко похвалив футболістів, які увійшли в гру з лави запасних, і подякував уболівальникам за підтримку.

“Ми задоволені виступом гравців, які вийшли з лави. Бесєдін вийшов, освіжив відразу гру, дав багато боротьби. Циганков мав шанс. Сидорчук, Соболь – всі були налаштовані на результат, і ми його добилися.

Вся команда в хорошій формі. Те, що ми граємо в атаку, – добре, але, якщо б ми реалізовували всі моменти, які створюємо, було б краще. Команда цікаво грає, багато цікавих пропозицій, але потрібно знаходити баланс.

Попереду нас чекає гра з дуже непростим суперником, треба зараз відновитися, відпочити і готуватися. Спасибі всім фанатам за підтримку, вона нам дуже допомагає”, – зазначив Шевченко.