Гол і передача Де Брейне принесли Бельгії перемогу над Данією на чемпіонаті Європи

У Копенгагені (Данія) відбувся матч другого туру групового етапу чемпіонату Європи – 2020 між збірними Данії та Бельгії, який завершився перемогою бельгійців з рахунком 2:1.

Єдиний гол у складі данської команди забив Юссуф Поульсен, вразивши ворота суперника на 2-й хвилині.

На 46-й хвилині на полі з’явився півзахисник Бельгії Кевін Де Брейне, який відновився від травми, яку він отримав у фіналі ЛЧ проти «Челсі». Через 10 хвилин після виходу на заміну Де Брейне віддав гольову передачу на Торгау Азара, а вже на 70-й забив сам, принісши своїй команді перемогу в матчі.

Бельгія займає перше місце в турнірній таблиці групи Б, набравши 6 очок в 2 матчах і забезпечивши собі достроковий вихід в плей-офф Євро.

Турнірне становище команд групи Б: 1. Бельгія – 6 очок (2 матчі), 2. Росія – 3 (2), 3. Фінляндія – 3 (2), 4. Данія – 0 (2).