Байден заявив, що в США не буде потрібно вводити новий карантин

Влада США роблять прогнози, що країні не потрібно буде вводити новий локдаун через новий індійського штаму коронавіруса «Дельта». Про це повідомив президент Штатів Джо Байден.

На питання, чи змусить поширення нової мутації адміністрацію Вашингтона оголосити про повторний локдаун, Байден заявив, що багато американців зробили щеплення від COVID-19.

«Я так не думаю, бо так багато людей вже вакцинувалось. Однак варіант “Дельта” може привести до великих смертей в регіонах, де населення не було вакциновано. Там, де люди отримали обидві дози щеплень, дуже малоймовірно, що варіант “Дельта” до чого-небудь приведе», – сказав президент США.

Він пояснив, що існуючі препарати дуже ефективні. У зв’язку з чим, за його словами, локдауна не буде, але «деякі регіони сильно постраждають».

Глава Білого дому підкреслив, то «новий варіант вірусу зробить невакцинованих людей ще більш уразливими, ніж вони були місяць тому». Він, посилаючись на експертів, заявив, що передача нового штаму проходить простіше, а сам він є «особливо небезпечний для молодих людей».

«Більше, ніж (американців загинуло) в результаті Першої світової війни, Другої світової війни, В’єтнаму і 11 вересня (2001 роки) разом узятих. Тому, незважаючи на те що ми добиваємося неймовірного прогресу, хвороба залишається серйозною і смертельною загрозою», – сказав американський лідер і закликав громадян вакцинуватися.