Кабмін продовжив роботу члена наглядової ради Лещенка

Кабінет міністрів продовжив повноваження деяким членів наглядової ради “Укрзалізниці”, контракти з якими закінчилися 19 червня, на строк до трьох місяців.

Про це повідомляється в розпорядженні №666 від 18 червня.

Уряд вирішив обрати членами наглядової ради Шевкі Аджунера, Андреаса Матьє (незалежні члени), Сергія Лещенка та Олега Журавльова (представники держави) на строк до прийняття рішення про призначення нових членів за результатами конкурсу, але не більше ніж на три місяці.

Строк дії контрактів продовжується шляхом укладання додаткових договорів.

Також у рішенні Кабміну йдеться про уповноваження члена правління Юрика Івана на підписання додаткових договорів із зазначеними вище членами наглядової ради.

Відзначимо, Лещенко подавав до НАЗК повідомлення, згідно з яким за травень 2021 року його зарплата як члена Наглядової ради “Укрзалізниці” становила 332 тис. грн. Аналогічну суму від компанії він щомісяця отримував і з початку 2021 року. У 2020 році середня місячна зарплата Лещенка, згідно з його декларацією, становила близько 209,6 тис. грн.

Нагадаємо, на початку червня 2021 року Лещенко заявив, що “Укрзалізниця” не буде продовжувати з ним контракт. На посаді члена Наглядової ради компанії він пропрацював з грудня 2019 року.

18 травня на сайті Кабінету міністрів України з’явилася петиція з вимогою звільнити Сергія Лещенка з наглядової ради “Укрзалізниці”.