Організатори Олімпіади в Токіо заборонять продаж алкоголю і вживання спиртного на спортивних об’єктах

Організатори Олімпіади в Японії введуть заборону на продаж алкогольної продукції на спортивних об’єктах під час Ігор, повідомляє The Japan Times з посиланням на чиновника, знайомого з ситуацією.

Крім того, вболівальники будуть позбавлені можливості проносити спиртні напої з собою.

Раніше повідомлялося, що організатори ОІ-2020 планували дозволити продаж алкоголю під час змагань, але з обмеженнями, для запобігання поширення коронавіруса. Однак такий план зазнав критики з боку громадськості, медиків, а також правлячих партій і опозиції. Питання про можливий продаж алкоголю під час Олімпіади став центром громадського обурення в тому числі через те, що влада віддає перевагу проведенню Ігор, а не відновлення нормального життя японців.

У свою чергу, глава оргкомітету «Токіо-2020» Сейко Хасімото заявила, що питання продажу алкоголю знаходиться на розгляді, і додала, що рішення по ньому буде залежати від того, чи можливо буде втримати уболівальників від гучних вигуків на трибунах, а також від їх здатності дотримуватися протоколу безпеки при переміщенні всередині об’єктів.

Крім того, стало відомо, що глядачі, температура тіла яких перевищує 37,5 градуса, не будуть допущені на спортивні об’єкти. Дана інформація з’явилася в оновлених правилах оргкомітету по відвідуванню Олімпіади. Вимірювання температури буде здійснюватись за допомогою термографа або безконтактного термометра. Вболівальники на стадіонах будуть зобов’язані постійно носити маски, користуватися антисептиками і дотримуватися соціальної дистанції. Глядачам забороняється голосно розмовляти, викрикувати що-небудь і аплодувати

Олімпійські ігри пройдуть з 23 липня по 8 серпня.