Збірна України проходить далі на Євро-2020

Футбольна збірна України все ж продовжить виступи на Чемпіонаті Європи-2020. Вперше у своїй історії вона пройшла у плей-офф Євро.

Тепер суперниками України на наступному етапі майже точно стане збірна Швеції, завдяки якій українці фактично і пройшли далі.

Сборная Украины вышла в 1/8 финала Евро-2020

А все завдяки матчам у групі Е, де українців влаштовував будь-який не нічийний результат у грі іспанців проти словаків та програш чи нічия поляків у матчі зі шведами.

І саме такий варіант встановився вже після півгодини обох ігор.

Спочатку поляки пропустили вже на 2-й хвилині – забив Форсберг.

А на 30-й хвилині курйозний автогол “привіз” словакам їхній воротар Мартін Дубравка, який відбив м’яч у власні ворота – цей гол навіть почали порівнювати з пропущеним м’ячем російського голкіпера Філімонова після штрафного Андрія Шевченка у відборі у 1999 році.

Це при тому, що за кілька хвилин перед цим Дубравка відбив пенальті від Іспанії і мав усі шанси стати героєм гри.

На доданій хвилині до першого тайму іспанці подвоїли перевагу, а на початку другого фактично вирішили долю матчу – 3:0 (у підсумку Іспанія розгромила Словаччину 5:0).

Цей рахунок повністю влаштовував збірну України й головна увага її прихильників переключилася на іншу гру.

На 99% команда Шевченка в 1/8 фіналу зіграє проти команди Швеції, переможця групи E.

Матч 1/8 фіналу Швеція – Україна відбудеться 29 червня у шотландському місті Глазго.

Якщо Португалія зазнає великої поразки від Франції (0:4 або більше), або ж Німеччина – аналогічно від Угорщини (що дуже малоймовірно), тоді суперником України буде саме переможець групи F (Франція, Німеччина, Португалія).