Суд повернув кінотеатр “Київ” попередньому орендарю

Господарський суд міста Києва визнав недійсним договір про оренду майнового комплексу кінотеатру “Київ” 2019 року компанією “Сінема-Центр”.

Про це йдеться в рішенні суду.

Господарський суд Києва прийняв рішення про повернення приміщення кінотеатру “Київ” попереднім арнедаторам – ТОВ Культурний центр Кінотеатр Київ.

Суд повністю задовольнив його вимоги й постановив продовжити термін договору оренди між КЦ “Кінотеатр Київ” та Головним управлінням майном Київської міської державної адміністрації до 2029 року.

Тепер культурний центр має без перешкод отримати право володіти й користуватися будинком №19 на вул. Великій Васильківській у Києві.

Також суд постановив стягнути на користь культурного центру із “Сінема-центру”, Департаменту комунальної власності м. Києва та “Київкінофільму” по 2 100 гривень. Наразі це рішення ще можна оскаржити в апеляції.

Колишій директор кінотеатру Вілія Бондаренко підтвердила виданню The Village Україна, що суд ухвалив рішення на їхню користь. Вона повідомила, що за її даними “Сінема-Центр” уже виїхав з будівлі.