Лісові пожежі тривають біля відомого курорту Мармарис

Пожежні середземноморської турецької провінції Мугла борються з лісовими пожежами, що спалахнули 27 червня біля відомого курорту Мармарис, повідомляє Hurriyet.
Масштабні пожежі спалахнули в лісових масивах поблизу готелів і поселень у прибережному районі Ічмелер після того як температура піднялася вище від сезонних норм.Біля турецького курорту Мармарис горять ліси

Швидкому поширенню вогню по регіону сприяє вітер. Губернатор Мугла Орхан Тавлі заявив, що вітер у регіоні ускладнює зусилля пожежогасіння.

Вогонь навіть перекинувся на пришвартовану біля берега яхту вартістю 2 мільйони турецьких лір – вона згоріла дотла.

У МЗС України повідомили, що міністр Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії тримати ситуацію на особливому контролі.
“Поблизу міста Мармарис у Туреччині триває масштабна лісова пожежа. До гасіння залучено вертольоти і спецтехніка. Постраждалих серед цивільних, у тому числі українців, немає. Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії тримати ситуацію на особливому контролі”, – написав у Twitter прес-секретар МЗС Олег Ніколенко.
Метеорологічне відомство країни підтвердило, що минулий місяць був найтеплішим за останні 51 рік у Туреччині, попереджаючи, що в найближчі дні температура може зрости.