Дубль Кейна допоміг Англії розгромити Україну і вийти в півфінал Євро

У Римі відбувся півфінальний матч Євро, в якому збірна Англії завдала розгромної поразки команді України з рахунком 4:0.

Львы шансов не оставили. Украина с разгромным счетом проиграла Англии

У складі переможців дублем відзначився нападник Гаррі Кейн, який вразив ворота суперника на 4-й і 50-й хвилинах. Ще по одному голу записали в свій актив Гаррі Магуайр (46-я хвилина) і Джордан Хендерсон (63).

Завдяки цій перемозі команда Гарета Саутгейта вийшла в півфінал чемпіонату Європи, в якому зіграє з Данією 7 липня.

Україна – Англія – 0:4
Голи: Кейн, 4 – 0:1, Магуайр, 46 – 0:2, Кейн, 50 – 0: 3, Хендерсон, 63 – 0:4

Україна: Бущан, Миколенко, Кривцов (Циганков, 36), Забарний, Караваєв, Зінченко, Сидорчук (Макаренко, 64), Ярмоленко, Шапаренко, Матвієнко, Яремчук.

Англія: Пікфорд, Магуайр, Уокер, Стоунз, Шоу (Тріпп’єр, 65), Філліпс (Беллінгем, 65), Райс (Хендерсон, 57), Санчо, Маунт, Стерлінг (Решфорд, 65), Кейн (Келверт-Льюїн, 73) .