Трамп виставив рахунок Секретній службі за оренду номерів у гольф-клубі

Колишній президент США Дональд Трамп виставив рахунок в 10 тисяч доларів Секретній службі в якості плати за оренду номерів для власних охоронців в гольф-клубі Трампа в Бедмінстере в штаті Нью-Джерсі, повідомляє газета Washington Post з посиланням на звіти про витрати.

Згідно з даними, з того моменту як Трамп покинув пост президента Сполучених Штатів, платники податків встигли заплатити більше 50 тисяч доларів за оренду номерів, які використовували агенти Секретної служби для забезпечення захисту екс-лідера.

Всі президенти США мають право на довічну охорону Секретної служби. Однак рішення Трампа виставити рахунок службі за оренду – досить незвичайна практика. Як повідомляє видання, будучи віце-президентом, Джо Байден також виставляв агентам Секретної служби рахунок за оренду приміщень на його території, проте ставши президентом Штатів, він відмовився від цієї практики.

Експерти з правових питань заявили, що не існує законів, що забороняють підприємствам Трампа стягувати з Секретної служби орендну плату за розміщення ні під час, ні після перебування на посту лідера країни.

Раніше видання повідомляло, що Трамп виставив Секретній службі рахунок на суму понад 40 тисяч доларів за розміщення власної служби безпеки, яка охороняє його в Мар-а-Лаго з тих пір, як він покинув офіс президента в січні.