Тимошенко: «Батьківщина» не голосувала за знищення оборонної галузі та за закон про легалізацію марихуани

Законопроєкт про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності – це фактично приватизація підприємств ОПК під час війни. На цьому наголосила напередодні голосування за документ Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволила протягти закон про легалізацію марихуани

«У воюючій країні оборонно-промислові підприємства – це основа основ. Це надія та здатність до перемоги України в цій війні. Оборонно-промисловий комплекс – це єдине, що сьогодні забезпечує Україну зброєю, здатністю тримати свої кордони та взагалі бути суб’єктом в глобальному просторі», – зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, більша частина оборонних підприємств працюють дійсно ефективно та гарантують існування держави, тому лідер «Батьківщини» закликала не підтримувати цей законопроєкт.

«Ним пропонується, щоб наші оборонно-промислові підприємства під час війни були просто передані в статутні капітали якихось невідомих корпорацій. Скажіть, що ви робите? Яка може бути приватизація оборонно-промислових комплексів під час війни? Я прошу всіх патріотів України не голосувати за цей закон. Голосуйте проти знищення оборонної галузі України! Слава Україні!» – закликала Юлія Тимошенко.

«За» вказаний законопроєкт  проголосували 256 народних депутатів, фракція «Батьківщина» – не дала жодного голосу.

«Це було голосування за руйнацію нашої обороноздатності, за роззброєння України та за капітуляцію перед ворогом. Країною правлять вороги України! Наша команда подала сотні правок до цього закону для того, щоб захистити Україну, але вони не були враховані. І цей закон пішов в тому вигляді, який повністю руйнує національні інтереси України та обороноздатність. Наша команда обов’язково подасть постанови про скасування цього закону», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Крім того, Тимошенко заявила, що влада цинічно прикриваючись медичними потребами, хотіла дозволити вирощувати, переробляти та продавати наркотик на території України.

«Коли президент проводить позачергові сесії, хотілось би, щоб він дбав про країну, економіку, про те, з якою зарплатою, пенсією, тарифами живуть люди. Однак розглядався резонансний законопроєкт про легалізацію марихуани. Те, що вони зараз за дорученням президента хотіли протягти, – це вирощування на території України марихуани, її переробка в наркотик і легалізація його продажу на території України», –  зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, «слуги народу» та їхні однодумці з інших фракцій маніпулювали, переконуючи, що легалізація марихуани потрібна для полегшення страждань важкохворих людей.

«Це велика брехня, тому що постановою Уряду ще з початку незалежності України всі наркотичні засоби, зокрема канабіс, визначені як такі, що можуть використовуватися для медичних цілей. По цій постанові хворі люди отримують наркотики в найважчий період свого життя», – зауважила лідер «Батьківщини».

Вона переконана – влада була зацікавлена в тому, щоб дозволити переробку та продаж марихуани на території України для отримання надприбутків.

«Це закон не про медичну марихуану і не про допомогу хворим. Це закон про величезні кошти, бо замість хліба вони на наших чорноземах хочуть вирощувати наркотик. І вони обурені, що мій виступ у парламенті зруйнував ухвалення закону», – резюмувала Юлія Тимошенко.