Монастирського офіційно представили кандидатом на посаду голови МВС

Голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський погодився на пропозицію очолити Міністерство внутрішніх справ.

Про це сам Монастирський повідомив журналістам після засідання фракції “Слуга народу”, на якому обговорювали відставку Арсена Авакова та призначення нового глави МВС.

“Я прийняв найскладніше рішення в своєму житті. Відповісти “так” на пропозицію Президента очолити Міністерство внутрішніх справ. Це відбулося буквально кілька хвилин тому. Я розумію, на яку жертву іду як людина, як політик, але я зробив цей вибір і буду претендувати на цю посаду”, – заявив Монастирський.

Він також повідомив, що розгляд подання про його призначення міністром внутрішніх справ відбудеться в п’ятницю, 16 липня.

“Завтра профільний Комітет з питань правоохоронної діяльності розгляне заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Післязавтра відбудеться голосування за цією заявою про відставку. І, ймовірно, в п’ятницю відбудеться ще одне засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності і, відповідно, розгляд подання на призначення міністра внутрішніх справ”, – сказав Монастирський.

Монастирський зазначив, що пропозиція від президента очолити МВС йому надійшла у вівторок вранці, і рішення для нього “було надзвичайно складним”.

“Можу сказати, що прийняв найскладніше рішення у своєму житті – відповісти “так” на пропозицію президента, очолити Міністерство внутрішніх справ”, – сказав Монастирський.

Відповідаючи на питання, чому саме йому посаду міністра МВС запропонував президент, Монастирський сказав: “Він запропонував, як людині, з якою він йшов у команді, серед перших осіб, які власне були заявлені, як команда президента, як керівника профільного комітету з питань правоохоронної діяльності, який, на його думку, зможе очолити цей напрям”, – зазначив народний депутат.

Він також сказав, що не знає причини відставки Авакова, оскільки з ним поки не говорив. Монастирський також відмовився дати оцінку роботі міністра МВС Авакова.

Раніше, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що подав заяву про звільнення з посади.

Нардеп від “Слуги народу” Євгенія Кравчук заявила, що на фракції Монастирського офіційно представили кандидатом па посаду голови МВС.