Денісова: в Криму постійно знаходиться 31 тис. російських військових

Окупаційна влада Російської Федерації продовжує нарощування військової присутності в Криму. Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook напередодні.

“Під приводом ліквідації наслідків повеней, агресор передислокував на півострів близько 21 тисячі чоловік особового складу та 1 367 одиниць автомобільної та спеціальної техніки”, – зазначила вона і додала, що постійно на півострові знаходиться понад 31 тисячі осіб рядового і командного складу збройних формувань РФ.

Крім того, за інформацією Денісової, у Феодосії почалося будівництво нового полкового військового містечка для 300 військовослужбовців. Омбудсмен підкреслила, що стягування військ РФ у тимчасово окупований Крим суперечить нормам міжнародного гуманітарного права.

“Закликаю міжнародних партнерів посилити взаємодію, щоб змусити Росію як країну-окупанта виконувати зобов’язання відповідно до міжнародного гуманітарного права і негайно звільнити окуповані українські території, і припинити порушення міжнародного законодавства”, – додала Денісова.