Блок “Честь маю” вирішив увійти до парламенту Вірменії

Блок “Честь маю”, одним з лідерів якого є колишній директор Служби національної безпеки (СНБ) Артур Ванецян, прийняв рішення взяти депутатські мандати до парламенту Вірменії.

Про це в середу повідомили в прес-службі Блоку.

Відразу після виборів керівництво блоку розглядало можливість відмови від мандатів і тим самим бойкотувати роботу законодавчого органу. Крім того, “Честь маю” опинився в числі сил, які подали позов до Конституційного Суду з вимогою визнати результати виборів недійсними.

Однак КС визнав результати голосування дійсними. У підсумку блок “Честь маю” прийняв рішення продовжити боротьбу з нинішньою владою в парламенті.

Мандати отримають сім представників опозиційної сили, яка стане третьою за кількістю депутатів у парламенті нового скликання.

Позачергові вибори до парламенту Вірменії пройшли 20 червня. За даними ЦВК, отриманих після обробки бюлетенів з усіх дільниць, партія “Цивільний договір” набрала 53,92%, блок Кочаряна “Вірменія” – 21,04%, блок “Честь маю” – 5,23%. Таким чином, Партія Нікола Пашиняна набрала достатню кількість голосів для формування уряду країни. Явка на виборах склала 49,4%.