МВФ підтримає податково-бюджетні реформи в Україні

Міжнародний валютний фонд в Україні реалізовує проект Продовження податково-бюджетних реформ, який розрахований до 2023 року. Проект фінансує Євросоюз, повідомляє Представництво ЄС в Україні.

“Новий проект… допоможе вдосконалити податково-бюджетне адміністрування в Україні і підвищити прозорість і підзвітність у сферах управління державними фінансами і збору податків”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, наприклад, проект допоможе привести фіскальні інститути у відповідність до сучасних міжнародних практик і посприяти економічному зростанню та розвитку країни. Мова також йде про модернізацію бюджетного процесу, вдосконалення збору податків і основних функцій адміністрування податків.

“Пандемія створює проблеми для управління економікою та сталого розвитку в усьому світі. За допомогою таких проектів Європейський Союз і його партнери допомагають забезпечити належний рівень готовності економічних інституцій України для стабільного і справедливого відновлення”, – підкреслив глава Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло.

За словами заступника директора-розпорядника МВФ Антуанет М. Сайєх, на сьогоднішній день Україна – один з основних бенефіціарів допомоги МВФ з питань розвитку потенціалу.

“Ми радіємо з можливості ще більше розширити нашу підтримку цій країні в межах партнерських відносин з Європейським Союзом. Метою цього проекту є вдосконалення управління бюджетними ресурсами в Україні і сприяння економічній стабільності й інклюзивному зростанню”, – резюмувала вона.