У Львові відкрили Почесне консульство Індонезії

У Львові з’явилося Почесне консульство Індонезії.  Воно знаходитися за адресою Коперника, 1.

Про це повідомили на брифінгу перший заступник мера Львова Андрій Москаленко разом з послом Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді, передає ЛМР.

Урочисте відкриття консульства відбулося сьогодні, 22 липня.Урочиста церемонія підняття прапору Індонезії у Львові

У зв’язку з цим, Москаленко та Кріснанді підняли прапор Індонезії на флагштоку біля львівської Ратуші.Урочиста церемонія підняття прапору Індонезії у Львові

«Щиро радий, що маємо сьогодні нагоду відкривати Почесне консульство Республіки Індонезія саме у Львові, адже це одне з найбільших міст України, її центр на західному кордоні, місто, яке розвивається надзвичайно швидко та має величезний потенціал, якщо говорити про співпрацю в сферах бізнесу, торгівлі, культури чи туризму. Я думаю, що індонезійський уряд в особі почесного консула зробить усе можливе, аби ми могли й надалі розширювати нашу співпрацю. Особливе дякую – за підняття нашого прапора, з нагоди відкриття консульства», – підкреслив посол Індонезії.

Варто зазначити, що створення нового консульства дасть поштовх для більш якісної співпраці між Львовом та містами Індонезії.Консульство також допоможе наладити співпрацю між двома країнами і в інших сферах. Зокрема, економічне співробітництво, співпрацю бізнесу в напрямах агропромисловості, виробництва, ІТ, а також туризму та культури.

«Сьогодні ми домовились про кілька векторів для співпраці. Йдеться про економічне співробітництво, співпрацю бізнесу в напрямах агропромисловості, виробництва, ІТ, а також туризму та культури. Вірю, що завдяки роботі Почесного консульства, ми зможемо показувати ще більшу якість співпраці», – зазначив Андрій Москаленко.

Консульство очолить почесний консул Індонезії у Львові Андрій Іонов.

Його представив Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді. Він із робочим візитом перебуває на Львівщині.

Торік ресторатор Андрій Іонов став почесним консулом Індонезії в Україні.

Андрій Іонов – власник львівських ресторанів “Чорний Кіт”, “Амадей” та “Вероніка”, засновник і президент ДП “Албіс Компані”, ТзОВ “Діаніум Трейдінг Ко Лімітед”. У 2013 році Іонов придбав аптеку на вулиці Коперника за ціною 7,5 тисяч за один кв.м.

На місцевих виборах 2020 року Іонов був першим кандидатом у списку палітичної партії “За Майбутнє”. Партія не пройшла у райраду.