Тест на коронавірус стане обов’язковим для в’їзду до Німеччини

Уряд ФРН ввів з 1 серпня обов’язкові тести на COVID при в’їзді в країну, міра прийнята у зв’язку із зростанням захворюваності в Німеччині на тлі масового повернення німецьких туристів, які провели літню відпустку за кордоном.

“Кабінет міністрів сьогодні… прийняв постанову, представлену МОЗ ФРН, про захист від загроз у зв’язку з коронавірусом SARS-CoV-2… В рамках нього всі в’їжджають з 1 серпня 2001 року повинні пред’явити при в’їзді посвідчення, ним може стати свідоцтво про вакцинацію, тестування або перенесене захворювання. Виняток: при в’їзді з регіонів поширення варіантів коронавірусу тест повинні пред’явити також вакциновані і видужали”,-йдеться в заяві прес-служби Кабміну ФРН.

Згідно з даними МОЗ ФРН, правила поширюються на всіх, хто в’їжджає до ФРН у віці старше 12 років. Раніше вони стосувалися тільки авіапасажирів. Оплата тестів за кордоном проводиться за рахунок громадян. При в’їзді з регіону, визнаного інститутом Роберта Коха областю поширення варіантів коронавірусу, негативний тест необхідно пред’явити, незалежно від наявності вакцинації або антитіл.