Єврокомісія почала підготовку до глобальної катастрофи

Європейська комісія розробила план, який зобов’язує підприємства зайнятися перевіркою на міцність нових доріг і об’єктів енергетики, щоб підготуватися до глобальної катастрофи, що насувається.

Про це повідомляє Reuters.

Відзначається, що тільки об’єкти, що відповідають вимогам безпеки в умовах мінливого клімату, зможуть претендувати на додаткову фінансову підтримку.

За новими вимогами, забудовники автомобільних і залізниць, а також електростанцій повинні забезпечити їх надійність при повенях і посухах. Причому експерти прописали, які саме вимоги необхідно дотримуватися і яке обладнання потрібно застосовувати для боротьби з наслідками зміни клімату.

“Певний рівень так званого “захисту від клімату” необхідний для доступу до фінансування, включаючи “справедливий перехідний фонд” ЄС в 17,5 мільярда євро, щоб допомогти регіонам, залежним від викопного палива, стати більш екологічними”, — йдеться в публікації.

Керівництво Єврокомісії наказує забудовникам враховувати можливі ризики при будівництві і коригувати проекти в разі виявлення вразливостей перед зміною клімату.