Стало відомо, хто може очолити збірну замість Шевченка

У шорт-листі УАФ на заміну Андрія Шевченка на посаду головного тренера збірної України числяться Мирон Маркевич та Сергій Ребров.

Ребров должен иметь амбиции победить Динамо, – Маркевич - Футбол 24

Про це стало відомо ІА “Центр новин” з власних джерел в УАФ.

Для УАФ рішення Андрія Шевченка несподіване, хоча керманич раніше повідомляв, що не проти попрацювати клубним тренером.

Як стало відомо з джерел, наразі УАФ терміново шукає заміну Шевченку. В списку претендентів на майбутні вересневі матчі числяться: голова комітету національних збірних Мирон Маркевич та новий наставник ФК “Аль-Айн” з ОАЕ Сергій Ребров.

“Маркевича можуть призначити тимчасово, якщо Реброва не відпустять з Аль-Айна”, – повідомило джерело.

Інші джерела в УАФ повідомили, що тренерську роботу можуть довірити більш молодим кандидатам, оскільки в 2016 році Шевченко також очолив збірну без великого досвіду роботи на тренерській лаві. Серед молодих кандидатів на тренера команди №1 називають ексгравця збірної, форварда ФК “Шахтар” Олексія Бєліка, екстренера “Олімпіка” В’ячеслава Шевчука, наставника “Металіста 1925” Валерія Кривенцова та тренера молодіжної збірної Руслана Ротаня.

Крім того, кореспонденту ІА “Центр новин” “off the record” вдалось поспілкуватися з джерелом в тренерському штабі Шевченка. Джерело повідомило, що Шевченко дійсно йде працювати в клуб.

“Він повернеться в улюблену Італію”, – пояснило джерело. На запитання, чи він переходить в “Мілан”, джерело повідомило “Так”.

Нагадаємо, Андрій Шевченко сьогодні покинув посаду головного тренера збірної України.