Зеленський збільшив граничну чисельність працівників представництва Президента в окупованому Криму

Президент Володимир Зеленський збільшив граничну чисельність працівників представництва Президента в окупованому Криму з 35 до 45.

Згідно з інформацією в указі глави держави №758 від 13 серпня, були внесені зміни в указ Президента від 17 жовтня 2019 року №758 «Питання представництва Президента України в Автономній Республіці Крим».

Граничну чисельність працівників представництва Президента в Криму було встановлено в кількості 45 штатних одиниць.

Кабінету Міністрів доручено передбачити під час підготовки змін до закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік», а також розробці проектів законів про держбюджет на 2022 рік і наступні роки видатки на утримання представництва з урахуванням змін в організації функціонування, визначених указом.

Була змінена структура представництва: замість 7 служб з’явилося 7 відділів (відділ з питань деокупації і реінтеграції Криму, відділ роботи із зверненнями громадян та документального забезпечення, відділ правового забезпечення, відділ аналітичного забезпечення та планування, відділ інформаційного забезпечення, відділ управління персоналом, відділ фінансового та матеріально-технічного забезпечення). З’явилася служба забезпечення діяльності Кримської платформи.

У постійного представника Президента в Криму тепер буде два заступника замість одного.

Перший, установчий саміт «Кримської платформи» відбудеться 23 серпня у Києві. Крім основного засідання за участі глав делегацій, на форумі працюватимуть 4 тематичні панелі.

Міністерство закордонних справ України запустило офіційний сайт «Кримської платформи». На порталі можна знайти актуальну інформацію про захід.

Тим часом Кремль шантажує інші країни і вимагає від них відмовитися від участі у зустрічі. Так званий «віце-прем’єр» окупаційного «уряду» Криму Георгій Мурадов уже заявив, що саміт «Кримська платформа» може обернутися для його учасників «низкою хворобливих наслідків».