Збірна журналістів на Чемпіонаті світу з мініфутболу перемогла команду нотаріусів

В столичному Гідропарку відбувся благодійний матч між командами нотаріусів та “Збірною журналістів України”. Матч відбувався в рамках Чемпіонат світу з мініфутболу.

Головною метою цього проекту, що вже став доброю щорічною традицією, є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України.

Благодійний матч відбувався за підтримки Благодійного фонду Едуарда Мкртчана.

Після перемоги над ФК “Маестро”, володарі “Літнього благодійного кубку” –  Збірна журналістів підійшла до матчу не в повному складі, але з доброю мотивацією та волею до перемоги.

Команду журналістів представляли: капітан Олександр Сирцов, 4 студія, граючий тренер Олександр Кісткін,УАФ, Антон Уздимир та Дмитро Саркіс ІА “Центр новин”, Володимир Шемулянський Перший національний, Станіслав Романов, прес-служба Колос, Максим Корзун, Ярослав Твардовський, Динамоманія, Артем Шевченко, прес-служба МВС та  Олександр Пузик, Football.ua.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 8 хвилині. Станіслав Романов після гольової передачі Олександра Кісткіна влучив в площину воріт.

Через хвилину, журналісти подвоїли рахунок завдяки голу Антона Уздимира, який продовж матчу отримав оплески трибун “Міста спорту”.

Суперники пробували відповісти, але в легкій ситуації загубили м’яч. Цим скористався Олександ Пузик і в один дотик намалював на табло 0:3.

В другому таймі журналісти та нотаріуси провели кадрові заміни. На полі з’явилися “акули пера” Володимир Шемулянський, Артем Шевченко та Максим Корзун.

На 24 хвилині Олександр Пузик вдало подав “круглого” на Володимира Шемулянського, який забив свій перший гол в офіційному матчі за журналістів.

А на 27 і 28 хвилині Герой матчу Дмитро Саркіс оформив дубль – 0:6.

Команда нотаріусів зрозуміли основні помилки, і спробували відігратися. Спочатку Владислав Ровнянський створив небезпечний момент в штрафній суперника і забив – 1:6. А ще на 34 хвилині він заробив пенальті, який реалізовував Роман Михайлов.

Воротар журналістів Ярослав Твардовський красивим сейвом відбив 11-метровий удар, але Михайлов на добиванні забив гол – 2:6.

Наприкінці матчу Олександр Сирцов створив пару небезпечних ударів по воротах нотаріусів. Правники вміло відбивалися і навіть провели контратаку, яку успішно зупинив Твардовський.

В результаті 2:6 – перемога за командою Збірної журналістів України.