Шевченко: Я не хотів йти зі збірної України

Андрій Шевченко хотів продовжити роботу в збірній України з футболу, але Українська асоціація футболу не пропонувала новий контракт.

Фото Вадима Адаменко

Про це він заявив під час зустрічі з журналістами.

“Після чемпіонату Європи ми прийняли рішення продовжити контракт, зробити пролонгацію зі збірною. По приїзді в Київ я зустрівся з президентом Павелком, де я йому про це повідомив. Він відповів, що не готовий зараз обговорювати цей момент, тому я полетів у відпустку. Я зустрівся ще раз з ним на фіналі чемпіонату Європи – розмови про пролонгацію не було. 30 липня закінчився мій контракт, тому я повідомив про це в соцмережах. Я не говорив, що йду, я лише оголосив усім, що мій контракт закінчився”, – сказав Шевченко.

Шевченко також повідомив чому вирішив дати прес-конференцію.

“Чому ми зібрали саме сьогодні прес-конференцію? Тому що я чекав, коли мої помічники звільняться і ми всі зможемо приїхати сюди. Ми приходили разом, працювали разом, і я вважав за правильне, що вони теж повинні брати участь в цій прес-конференції”, – відзначив Шевченко.

Він також повідомив, що УАФ повністю розрахувалася з тренерським штабом.

“Проблем немає. Я нікого зараз не звинувачую. Я просто пояснюю всю ситуацію. Я констатую факти. Я чую багато розмов. Журналісти мають знати про всі процеси. Зараз контакту з Павелком у мене немає”, – додав Шевченко.

Нагадаємо, 1 серпня головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив, що його контракт з УАФ закінчився.

18 серпня Олександр Петраков став новим головним тренером збірної України з футболу.