Нафтогаз повернув до бюджету 3 млрд грн

Державна фіскальна служба у 2017 році встановила факт ухилення “Нафтогазом” від сплати податку на додану вартість обсягом понад 3 млрд грн, компанія вже перерахувала кошти до бюджету.

Про це повідомила прес-служба ДФС.

  • У Службі заявили, що слідчі Офісу великих платників податків зібрали “беззаперечні докази вчинення службовими особами зазначеної державної компанії умисних дій з ухилення від сплати понад 3 млрд грн податків”.

У Нафтогазі, зрештою, погодилися з аргументами слідства та сукупністю зібраних доказів і сплатили до державного бюджету податок на додану вартість розміром понад 3 млрд грн. Документальне оформлення завершення процедури розмитнення природного газу та сплати коштів до бюджету триває, кажуть в ДФС.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру службовим особам Нафтогазу в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України) та обрання їм запобіжних заходів.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.