Геращенко: В Європарламенті буде презентована стрічка «Зима у вогні» та фотопроект «Переможці» про воїнів АТО

У рамках «Українського тижня» в Брюсселі заплановано демонстрацію фотовиставки «Переможці». Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко.

«В рамках українського тижня в Європарламенті буде презентовано стрічку «Зима у вогні» та фотопроект «Переможці» про воїнів АТО, які мають важкі поранення, але не втратили оптимізму, віри в життя і бажання служити Украіні», – сказала Геращенко.

За її словами цей проект українська делегація депутатів презентує спільно з каналом «1+1» і журналом «Viva», та фотохудожником паном Мордерером.

«Дякуємо МАУ за сприяння в перевезенні фотовиставки. І нас всіх, звичайно. Маємо ще низку важливих зустрічей, зокрема і з депутатами від Нідерландів, позиція яких впливає на суспільну думку напередодні референдуму. З європейськими колегами також зустрінемося в рамках парламентського комітету асоціації», – зазначила Геращенко.

Вона також додала, що сама конференція включає в себе низку заходів, спрямованих на реформування ВР.

«Приємна зустріч на борту літака – посол ЄС в Україні Яна Томбінського. Запевнила його, що електронне декларування буде повернуто вже цього року. Ми чекаємо від європейських партнерів конкретних зауважень до прийнятого закону і внесемо зміни вже в березі, або ж невідкладно приймемо новий закон, що відповідатиме нашим зобов’язанням», – відзначила Геращенко.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.