Фахівці РНБО разом з НАТО проводять командно-штабні навчання «Непорушна стійкість»

Фахівці Апарату Ради національної безпеки і оборони України приєднались до спільних з НАТО командно-штабних навчань в Одесі «Непорушна стійкість».

Навчання спрямовані на протидію гібридним загрозам критичній інфраструктурі у Чорноморському регіоні та триватимуть 13-17 вересня, повідомили у РНБО.

«Мета навчань – розбудова стійкості системи державних органів України у сфері протидії гібридним загрозам та кризового реагування за рахунок посилення міжвідомчої і цивільно-військової співпраці, планування та забезпечення готовності»
— РНБО

До навчань залучені органи сектору безпеки і оборони України, установи, що здійснюють координацію кризового управління, а також оператори енергетичної та іншої критичної інфраструктури. «Непорушна стійкість» проводиться урядом України спільно з Центром передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки та за підтримки Вищої морської школи США у рамках Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні.

Із 22 по 30 вересня 2021 року в Україні пройдуть масштабні стратегічні командно-штабні військові навчання «Об’єднані зусилля-2021». Відпрацьовуватиметься оборона країни від можливого вторгнення.