Буш-молодший, Клінтон і Обама об’єднають зусилля на підтримку афганських біженців

Три екс-президента США – республіканець Джордж Буш-молодший і демократи Білл Клінтон і Барак Обама – приєдналися до нової організації, завданням якої є надання допомоги афганським біженцям, які прибувають в США після недавнього виведення американських військ з Афганістану.

 Барак Обама, Джордж Буш-младший и Билл Клинтон (архивное фото)

Колишні президенти і їхні дружини візьмуть участь в діяльності Welcome.US – коаліції некомерційних організацій, бізнес-структур та інших об’єднань, а також окремих осіб, – про створення якої було оголошено у вівторок.

Як наголошується в поширеному новою організацією заяві, вона має намір допомагати десяткам прибувають в країну тисяч афганців, мобілізуючи для цього ресурси та волонтерів.

«Тисячі афганців стояли пліч-о-пліч з нами … щоб зробити світ більш безпечним, а тепер вони самі потребують допомоги», – йдеться в заяві Джорджа Буша-молодшого і Лори Буш.

Представники Білла Клінтона та його дружини, колишнього держсекретаря США Хілларі Клінтон, поки не прокоментували нову ініціативу.

Як повідомляється, коаліція користується підтримкою більш ніж 280 осіб і організація, включаючи такі бізнес-структури, як компанії Microsoft і Starbucks.