“Шахтар” програв “Шерифу” в матчі Ліги Чемпіонів

Молдавський «Шериф» домігся перемоги над «Шахтарем» в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Господарі вперше грають в основній стадії турніру.

"Шахтер" проиграл "Шерифу" в матче Лиги Чемпионов

«Шериф», яким керує український тренер Юрій Вернидуб, переміг з рахунком 2:0. По голу молдавська команда забили в кожному з таймів. На 16-й хвилині Адама Траоре вивів «Шериф» вперед. Через годину гри Момо Янсане зробив рахунок 2:0.

“Шериф” Молдова – “Шахтар” Україна 2:0

Голи: Траоре, 16 – 1:0, Янсане, 62 – 2:0

“Шериф”: Атанасіадіс, Фернандо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Коловос (Янсане, 55), Тілль, Аддо (Раделичі, 86), Траоре, Кастаньеда (Ніколов, 85), Яхшібоев (Бруно, 67).

“Шахтар”: Пятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Педріні, Маркос Антоніо (Алан Патрік, 65), Тете (Марлос, 46), Фернандо Педро (Мудрик, 65), Траоре.

Наступний матч у Лізі чемпіонів «Шериф» проведе 28 вересня в Мадриді проти «Реала», а «Шахтар» прийме «Інтер».