Новообраний глава Йоганнесбурга Джоліді Матонго загинув у ДТП

Новообраний глава південноафриканського міста Йоганнесбург Джоліді Матонго загинув у ДТП.

Про це в ніч на неділю, 19 вересня, повідомив телеканал SABC News.Новий мер найбільшого в ПАР мегаполісу загинув в автокатастрофі

Автокатастрофа сталася напередодні ввечері. У цей день політик супроводжував президента Південно-Африканської Республіки Сирила Рамапосу і главу провінції Гаутенг у поїздці в передмістя Йоганнесбурга Соуето в рамках кампанії перед місцевими виборами.

Глава держави заявив, що він глибоко засмучений загибеллю Матонго. Рамапоса висловив співчуття родині загиблого, його друзям, колегам, а також жителям Йоганнесбурга.

“Важко усвідомити цю трагедію з огляду на життєву силу і енергію, з якими мер Матонго спілкувався зі мною і жителями Соуето незадовго до своєї смерті. Ніщо не могло підготувати нас до цієї раптової втрати, внаслідок якої економічний центр нашої країни втратив другого виконавчого мера за два місяці”, – наводить слова президента SABC News.

46-річний Матонго був обраний мером найбільшого в ПАР мегаполісу 10 серпня – після того, як його попередник на цій посаді Джефф Махубо помер у липні через коронавірус. Таким чином, новий глава міста пропрацював на своїй посаді трохи більше місяця.