Українки завоювали бронзу чемпіонату світу в каное-четвірці

У Копенгагені (Данія) підходить до свого закінчення чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.

В рамках програми змагального дня відбувся заплив у каное-четвірках на дистанції 500 метрів.

Україну представили Людмила Лузан, Олена Циганкова, Юлія Колесник і Анастасія Четверикова, які зуміли завоювати бронзові нагороди. Старт запливу видався у наших спортсменок невдалим, але потім вирівняли каное і до останнього боролися за срібло.

Зазначимо, що перемогу здобули представниці Білорусі, які виграли в української четвірки 1.17 секунди.

Варто сказати, що ця медаль стала п’ятою для України на чемпіонаті світу в Копенгагені. Наші спортсмени та спортсменки завоювали три золоті, одну срібну і одну бронзову нагороди.