Напередодні «Суперкубку» відбудеться благодійний матч на підтримку дітей з аутизмом та синдромом Дауна

21 вересня 2021 року, о 18:00 год., в місті Києві на стадіоні НТК імені Віктора Баннікова відбудеться благодійний футбольний матч серед команд Збірної журналістів України та Збірної лікарів України.

Основна мета благодійного матчу – допомогти дітям займатися спортом.

Організаторами заходу виступають: Українська асоціація футболу, БФ “Розвиток футболу України”, Українська прем’єр-ліга та Інформаційне агентство «Центр новин».

Титульним спонсором матчу стала девелоперська компанія ENSO.

Партнер матчу – мережа автозаправок «KLO».

Інформаційні партнери: Прямий, 4 канал, Футбольний формат Еспресо, FootBoom, Sport.ua.

Футбольний матч відбудеться перед матчем за «Суперкубок» (Шахтар – Динамо).

Місце проведення: cтадіон НТК імені Віктора Баннікова, провулок Лабораторний, 7А. Початок о 18:00 год.

Акредитація для ЗМІ за телефоном: 0931297148 або centernewsua@gmail.com.

Довідка: Цього разу на футбольному полі вперше зустрінуться збірні журналістів та лікарів України. Обидві команди є призерами всеукраїнських матчів. У вівторковому протистоянні кожна з команд буде підсилена Легендами українського футболу. Але головною перемогою в благодійному матчі стануть діти, які отримають від організаторів та спонсорів матчу подарунки та можливість займатися футболом на професійному рівні.

Нагадаємо, щорічно перед «Суперкубком» та матчами Національної збірної за участі Збірної журналістів відбуваються благодійні матчі, які покликані допомагати дітям з особливими потребами, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму займатись спортом.