У Києві заявили, що ФБР допоможе Україні в розслідуванні замаху на помічника Зеленського

Федеральне бюро розслідувань США надасть допомогу українським правоохоронним органам у розслідуванні обстрілу автомобіля, в якому перебував перший помічник президента України Володимира Зеленського Сергій Шефір.

Про це в п’ятницю повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

“Допомога від ФБР буде надана”, – повідомив Єнін в коментарі агентству Українські Новини, відповідаючи на відповідне питання.

Раніше заступник голови МВС заявляв про готовність американців “надати посильну допомогу” Україні для оперативного розкриття замаху на Шефіра.

Замах на Шефіра

Як повідомлялося, 22 вересня під Києвом було скоєно замах на помічника президента Сергія Шефіра. В результаті обстрілу автомобіля був поранений водій, сам Шефір не постраждав.

У МВС заявили, що розглядають три основні версії замаху: в зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на перших осіб держави і з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні, в тому числі – за участю спецслужб іноземних держав.

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова повідомила, що за фактом події відкрито кримінальну справу з попередньою кваліфікацією “замах на вбивство двох і більше осіб”.

Замах на Шефіра: у МВС запропонували незвичайний "експеримент" для  скептиків — УНІАН

Венедіктова про обстріл авто Шефіра: Кинуто виклик системі | Українська  правда