Макрон подав скаргу за посягання на приватне життя, – ЗМІ

Президент Франції Еммануель Макрон і його дружина Бріжит подали скаргу на папараці Тібо Даліфара за посягання на приватне життя, повідомляє радіостанція Europe 1.

Як зазначає радіостанція, Даліфара наступного вівторка допитає поліція в рамках попереднього розслідування, розпочатого Паризькою прокуратурою у справі про посягання на приватне життя.

“Згідно з інформацією Europe 1, Еммануель і Бріжит Макрон кілька днів тому подали скаргу за посягання на приватне життя на Тібо Даліфара, папараці. Протягом приблизно двох тижнів він виставляв фотографії з місць відпочинку президентів Франції, в тому числі Еммануеля Макрона, прямо навпроти Єлисейського палацу”, – йдеться в повідомленні радіостанції.

За даними радіостанції, на виставці, зокрема, можна було побачити фото Макрона на гідроциклі в купальному костюмі. Також були фотографії колишніх президентів Франції Франсуа Олланда, Жака Ширака, а також Ніколя Саркозі з дружиною Карлою Бруні. Макрони могли спостерігати цю виставку щоразу, коли вони входили в Єлисейський палац або виходили з нього протягом двох тижнів.

При цьому вказується, що Макрони раніше вже стикалися з фотографом. Влітку 2017 року Макрон поскаржився на Даліфара у зв’язку з вторгненням в резиденцію пари, яка проводила відпустку в Марселі. Однак незабаром президент відкликав скаргу.