Хемілтон виграв 100-у гонку в F1, фінішувавши першим на етапі в Сочі

Британець Льюїс Хемілтон, який виступає за команду Mercedes, став переможцем Гран-прі Росії, чергового етапу чемпіонату світу з автогонок класу “Формула-1”.

Незадовго до фінішу гонки в Сочі під проливним дощем він обійшов лідируючого співвітчизника Ландо Норріса (McLaren), котрий втратив, таким чином, першу перемогу в кар’єрі в “Формулі-1”. В результаті Норріс опинився поза подіумом.

Другим фінішував нідерландець Макс Ферстаппен (Red Bull), третім – іспанець Карлос Сайнс (Ferrari).

Для семиразового чемпіона світу Хемілтона гонка в Сочі стала 100-ю переможною в кар’єрі в “Формулі-1”.

Перемога Хемілтона на Гран-прі Росії дозволила йому вийти на перше місце в особистому заліку. Тепер в активі британця 246,5 бала, що на два очки більше ніж у неохайного на другий рядок Ферстаппена. Третє місце займає напарник Хемілтона по Mercedes фіна Валттері Боттас (151).