«Десна» вдома програла «Металісту 1925»

26 вересня у рамках дев’ятого туру Української Прем’єр-Ліги чернігівська «Десна» вдома приймала харківський «Металіст 1925».

Вже на першій хвилині гри «Десна» пропустила м’яч у свої ворота. Голом відзначився Марлісон.

Ситуацію на 12 хвилині виправив Андрій Тотовицький. Цим самим зрівнявши рахунок.

Початок другого тайму став несприятливим для «Десни» м’яч у ворота сіверян забив Дмитро Кравченко.

Попри низку небезпечних атак, чернігівці так і не змогли більше забити. Фінальний рахунок 1:2 — на користь харків’ян.

За результатами дев’ятого туру в Десни залишається 16 очок в активі. Таким чином, вона опустилася на шосту сходинку турнірної таблиці.