У Криму зафіксований стрибок захворюваності на коронавірус

У Криму за минулу добу 26 вересня зафіксовано 352 випадки нової коронавірусної інфекції проти 338 хворих напередодні. Семеро хворих померли. Про це повідомляє пресслужба російського Міністерства охорони здоров’я Криму.

За даними російського глави Криму Сергія Аксенова, із загальної кількості захворілих 265 виявлені при зверненні за медичною допомогою, 87 – серед контактних за раніше зареєстрованими випадками. За минулу добу лабораторіями на території Криму, що здійснюють дослідження на нову коронавірусну інфекцію, обстежено 3256 осіб, пишуть Крим реалії.

Кількість тих, хто одужали за добу, становить 29 осіб, одужали за весь період – 67 003 людини.

За весь час пандемії в Криму від коронавірусу померли 2548 осіб.

В управлінні Роспотребнадзору по Криму і Севастополю повідомляли, що в деяких районах Криму погіршилася ситуація із захворюваністю на коронавірус. У відомстві також зазначили, що в Криму очікується четверта хвиля захворюваності на коронавірус, однак кримчани стали рідше звертатися за вакцинацією.

Відомості російської влади Криму та Севастополя про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування серед російських військових і спецслужб.