Лукашенко домовлявся з Путіним “здійснювати якісь дії” щодо України

Олександр Лукашенко, який вважає себе легітимним президентом Білорусі, заявляє, що домовився з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним “здійснювати якісь дії” щодо України.

Як повідомляє сайт президента Білорусі, Лукашенко 27 вересня прийняв керівництво силового блоку з доповіддю про ситуацію на державному кордоні Білорусі.

“Але найсумніше – це Україна. У нас відкривається новий, по-старому кажучи, фронт. Ми бачимо, що вони творять. Мало того, що туди побігли наші втікачі, – там створюються навчально-тренувальні табори у все більшій кількості, де навчають цілеспрямовано (і не тільки втікачів) роботі по Білорусі, як кажуть спецслужби”, – стверджує Лукашенко.

“Особлива увага українській ділянці – що ми там будемо робити. Ви бачите, вони туди, в Україну, тягнуть натовські війська. Під виглядом навчальних центрів вони створюють фактично бази. Бази Сполучені Штати створюють в Україні. Ясно, що нам треба на це реагувати”, – підкреслив він.

За його словами, ця тематика неодноразово обговорювалася на зустрічах з Путіним.

“Ми з президентом Росії проводили й проводимо консультації з цього питання і домовилися, що там треба здійснювати якісь дії. В іншому випадку ми завтра матимемо просто на кордоні Білорусі та Росії неприйнятну для нас ситуацію. Аж до розміщення ракет відповідної дальності. Ми на це не підписувалися і допустити цього не можемо”, – заявив Лукашенко.