Байден сподівається на «відповідальність» республіканців при підвищення стелі держборгу

Президент Джо Байден у розмові з журналістами в суботу висловив надію на те, що республіканці в Конгресі не вестимуть себе «безвідповідально» і не стануть перешкоджати підняттю ліміту федерального боргу напередодні наближення крайньої дати, встановленої відповідно до законодавства.

Байден заявив, що, якщо республіканці все-таки заблокують підвищення стелі боргу, це буде «абсолютно безсовісним» вчинком з їх боку.

Спілкуючись з журналістами в Білому домі перед вильотом в штат Делавер, президент зазначив, що він збирається працювати над прийняттям як двопартійного законопроекту про інфраструктуру, так і більш дорогого пакета інвестицій в соціальну сферу. Байден зазначив, що зараз основним завданням є знаходження компромісу між прогресивними і помірними демократами.

Відповідаючи на питання журналіста про хід переговорів, які ведуться між демократами за посередництва президента, Байден сказав, що всі учасники дискусії «роздратовані» через те, що переговори застопорилися. Однак президент висловив упевненість в тому, що він зможе допомогти соратникам по партії досягти компромісу.

«Упевнений, що зможу це зробити. Я вважаю, що, коли американці дізнаються про зміст законопроекту про соціальні інвестиції, ми зможемо це зробити», – заявив Байден.