У Євпаторії затримано голів адміністрації і міськради через махінації із землею

У Криму російські силовики затримали “голову міської ради” Євпаторії Олесю Харитоненко і голову місцевої адміністрації Романа Тихончука у справі про незаконне оформлення земель.

Про це у вівторок 5 жовтня, повідомляє Коммерсант з посиланням на джерело в так званих “правоохоронних органах” Криму. Мера  Євпаторії затримали через махінації із землею - ЗМІ

За попередніми даними, чиновників підозрюють у зловживанні повноваженнями і організації злочинного співтовариства. Зокрема, правоохоронці розслідують питання незаконного виділення земель на суму 7 млрд руб. Також наголошується, що Тихончук притягувався до слідчих дій як свідок, однак його статус може незабаром змінитися.

Раніше в Сімферополі були затримані звільнені напередодні з так званого “уряду Криму” “віце-прем’єр” Євген Кабанов і “міністр будівництва” Михайло Храмов. Чиновники стали фігурантами кримінального розгляду про велике шахрайство з бюджетними коштами. За версією слідства, вони викрали з бюджету 57,5 ​​млн руб., виділених на будівництво Іванівського водозабору при загальній вартості контракту – 164 млн руб.

Пізніше “Верховний суд” Криму змінив їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на домашній арешт.

Напередодні повідомлялося, що в Сімферополі вночі затримали майже сотню людей. Йшлося про учасників дрифт-вечірки, які ночами збираються і влаштовують гонки в місті.