За шість днів до матчу Україна – Боснія і Герцеговина місцева влада обмежила вболівальникам вхід на стадіон

Львівська обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  за шість днів до матчу відбору на ЧС-2022 Україна – Боснія і Герцеговина, який відбудеться на стадіоні Арена Львів 12 жовтня, вирішила обмежити доступ вболівальникам.

Зокрема, обласна комісія вирішила собі, що на матч можна буде потрапити тільки при наявності негативного тесту на коронавірус, який був зроблений не пізніше трьох днів назад, або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 не більше ніж за 72 години до початку заходу або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Відповідне рішення комісія прийняла на позачерговому засіданні 6 жовтня.

Звертаємо увагу на суперечливу інформацію! 

Зокрема, у повідомленні обласної комісії також вказано, що треба здати експрес-тест за 72 години до матчу, і тут же зазначено, що біля стадіону будуть працювати амбулаторії, де кожен матиме змогу здати експрес-тест на антигени і вже не потрібно за три доби здавати тест.

Крім того, у повідомленні не вказано, чи робитимуть експрес-тест біля стадіону безкоштовно? Адже вболівальники уже придбали квитки і спокійно собі прийдуть на матч, а тут на них чекатиме сурприз з тестами.

Відзначимо, що у коментарях під повідомленням про нововедення вже багато вболівальників скаржаться на те, що у квитках не зазначені дані обмеження.

Під час зустрічі львівська арена зможе бути заповнена на 2/3 від загальної місткості. Поєдинок відбудеться 12 жовтня і розпочнеться о 21.45.