Ньюкасл належить інвесторам з Саудівської Аравії.

Клуб Прем’єр-ліги, на радість фанатам, відтепер належить інвесторам з Саудівської Аравії.
ЛоготипФанати Ньюкасла щасливі. Клуб змінив власника. Після 14-ти років правління екс-власник команди Майк Ешлі продав команду інвесторам з Саудівської Аравії.

Відзначимо, Фонд державних інвестицій уряду Саудівської Аравії вважається найбагатшим приватним фондом у світі. Його очолює наслідний принц Мохамед бен Салман. Ньюкасл коштував арабам 360 мільйонів євро. Про це повідомляє Daily Mail.

Додамо, формально угода була узгоджена ще навесні. Але її заблокував Катар. Справа в тому, що правами на показ матчів АПЛ на Близькому Сході володіє катарський медіагігант beIN Sports.

З цією країною Саудівська Аравія конфліктує з 2017-го, а beIN заборонений на території цієї країни. Саудівці придумали телеприставки BeoutQ: сигнал beIN і інших каналів крали і перепродували.Ньюкасл» будет судиться с АПЛ из-за срыва продажи клуба. Спорт-Экспресс

Заради покупки Ньюкасла аравійці погодилися виправити всі проблеми. Над їх вирішенням працювали півроку. За цей час прикрили всі піратські канали, які ретранслювали beIN, і дозволили катарцям мовлення в країні. Більш того – запропонували їм 1 млрд доларів в якості компенсації. Натомість ліга прискорила процес схвалення угоди щодо Ньюкасла.

Фонд планує інвестувати в “сорок” значні кошти і зробити команду однією з найбагатших у світі.

У сезонах-1995/96 і 1996/97 Ньюкасл фінішував другим в АПЛ. Майк Ешлі купив клуб у 2007 році за 150 млн євро, але відмовлявся вкладати гроші у трансфери та інфраструктуру.