За вимагання хабарів за надання інвалідності викрито посадових осіб Головного військового клінічного госпіталю

Правоохоронці викрили корупційну схему вимагання хабарів від колишніх військовослужбовців, учасників АТО і ООС посадовими особами Головного військового клінічного госпіталю.

Про це в п’ятницю, 8 жовтня, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.Працівники військового госпіталю Києва брали хабарі за надання інвалідності

За даними слідства, посадові особи медичного закладу організували схему одержання неправомірної вигоди від колишніх військовослужбовців, учасників бойових дій за проходження військово-лікарської комісії та призначення групи інвалідності для подальшого проходження МСЕК. Вартість таких послуг становила від 1500 дол США.

Правоохоронці затримали одну особу з учасників схеми, яка була посередником, відразу після отримання чергової частини неправомірної вигоди. Їй повідомлено про підозру.

У рамках кримінального провадження проведено обшуки за місцями роботи та проживання інших фігурантів, у ході яких виявлено грошові кошти, ймовірно, отримані злочинним шляхом. Зараз вирішується питання про повідомлення про підозру іншим учасникам цієї схеми.