Петраков: зараз у збірної України найоптимальнiший склад

Головний тренер збірної України Олександр Петраков залишився дуже задоволений результатом матчу з Фінляндією. Зустріч завершилася з рахунком 1:2, що стало першою перемогою “жовто-синіх” у відборі ЧС-2022.

Під час інтерв’ю у флеш-зоні Олександр Васильович зізнався, що всіма думками він вже у Львові, де 12 жовтня зіграє зі збірною Боснії і Герцеговини.

“Ця перемога нічого не буде коштувати без успіху з Боснією. Зараз у нас найоптимальнiший склад, молоді хлопці .. Вийшов Корнієнко, Булеца, Шапаренко … Вони вже стукати .. Те, що Ярмоленко забив з правою ногою, це трохи стало несподіванкою для мене. Він молодець, тягнув команду, був лідером “, – сказав Петраков в ефірі телеканалу” Футбол 1 “.

Він також розповів, що Матвієнко засмучений пропущеним голом.

“Він просто вибивав і влучив у ногу нападаючому. Але це футбол. Не вважаю, що був вертикальний футбол. Я люблю цей футбол, він дуже енерговитратний і важкий, але хлопцям він сподобався. Вони всю гру накривали і пресингували. Ярмоленко вдарили по спині, він сказав, що скільки зможе – протягне. Я його підбадьорював як сина.

Заміни були вимушеними, в цей момент я не думав про Боснію. Ось зараз сяду в літак і буду дивитися суперника. Вітаю всіх, забули цю гру, попереду – Боснія», – сказав Петраков.